W okresie przedświątecznym czas realizacji zamówienia wydłuża się do ok. 6 dni roboczych

Szukaj

O nas

Produkty, które znajdziesz w sklepie ALMANIA powstają w niewielkiej, autorskiej pracowni krawieckiej znajdującej się w Rzeszowie. Każdy z nich jest efektem wielu miesięcy przemyśleń, prototypowania i testowania. Priorytetem przy projektowaniu naszych produktów są dla nas wysokiej jakości materiał i sposób wykończenia oraz wygoda i komfort użytkowania. Staramy się aby nasze produkty były wyjątkowe i zaspokajały potrzeby najbardziej wymagających klientów. Ponieważ idea dbania o środowisko jest bliska naszemu sercu pracujemy w duchu less waste. Wszystko szyjemy na bieżąco dlatego nie przyczyniamy nie do nadprodukcji odzieży, produkujemy dokładnie tyle ile jesteśmy w stanie sprzedać.

 

Z czego tworzymy nasze artykuły?

Wszystkie produkty jakie tutaj znajdziesz wykonywane są ze 100% jedwabiu najwyższej jakości. Jakość i skład naszych materiałów potwierdzają badania składu surowcowego przeprowadzone w dwóch niezależnych laboratoriach. Wyniki badań znajdziesz tutaj oraz tutaj.

Zdecydowaliśmy się na tego typu materiał, ponieważ nieustannie zachwyca nas swoimi właściwościami. 100% jedwab jest naturalnym materiałem, wyjątkowo przyjaznym dla środowiska i skóry człowieka. Białka jedwabiu od lat są składnikiem szeroko wykorzystywanym i cenionym w kosmetyce i medycynie. Wyniki badań naukowych potwierdzają jego właściwości antyalergiczne, łagodzące i kojące podrażnienia.